Psychologen in de regio Vlaams-Brabant
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (230)
Brussel (203)
Henegouwen (240)
Limburg (82)
Luik (282)
Luxemburg (70)
Namen (114)
Oost-Vlaanderen (216)
Vlaams-Brabant (132)
Waals-Brabant (150)
West-Vlaanderen (114)


 

Psychologen in de regio Vlaams-Brabant



pagina: | 1 | 2 | 3 |


Kinderpsycholoog - Vanessa Van Schuerbeek Ternat
Bosstraat 150
1742 Sint-Katherina-Lombeek

M: 0473 - 436262

E: vanessa.vanschuerbeek@hotmail.com
W: http://www.praktijkdeklaproos.be/

Psychotherapie en psychodiagnostiek bij kinderen van 0 tot 12 jaar met diverse problematieken.
Adriaens A
Vinkenlaan 43
3078 Everberg

M: 0474 - 426960

E: an_adriaens@hotmail.com

Alianza
Kattestraat 5
1730 Asse

M: 0478 - 751802

E: info@alianza.be

Balduyck S
Paul van Ostaijenlaan 3
3001 Heverlee

M: 0476 - 498257

E: sbalduyck@hotmail.com

Baracat M
Woluweveld 79
1932 Sint-Stevens-Woluwe

T: 02 - 7206480
F: 02 - 7205086

E: m.baracat@skynet.be

Bauer Gunther
Heidestraat 19
3080 Duisburg

M: 0497 - 532661

E: talk2improve@skynet.be

Belsack N
Spanjebergstraat 15
1700 Dilbeek

T: 02 - 5691911

E: nadia.belsack@skynet.be

Callens K
Slachthuisplein 13
3400 Landen

T: 011 - 583999
F: 011 - 583999

E: kris.callens@improto.be

Chaltin A
Onze-Lieve-Vrouwlaan 38
3300 Bost

T: 016 - 895278
M: 0476 - 337548

E: an.chaltin@skynet.be

Claeys V
Zelemseweg 87
3290 Schaffen

M: 0488 - 286275

E: veronique_claeys@hotmail.com

Coene Y
Joseph Denayerstraat 20
1560 Hoeilaart

T: 02 - 6570676

E: yves.coene@advalvas.be

Colsoul Genevieve
Diestsesteenweg 206
3010 Kessel-Lo

T: 016 - 255925

E: gcolsoul@telenet.be

Custers S
Sint-Annastraat 29
3090 Overijse

T: 02 - 3069010

E: sonja.custers@telenet.be

Datta Prishnee
Sterrebeeksesteenweg 111
3078 Everberg

T: 02 - 7682318

E: prishnee@counsellorforyou.com

de Grave V
Diepestraat 27
1780 Wemmel

T: 02 - 4107819

E: vdegrave@scarlet.be

De Kinder G
Mechelsesteenweg 26
3000 Leuven

T: 016 - 291503

E: gunterdekinder@gmail.com

De Smaele G
Brouwersstraat 2
3350 Overhespen

T: 016 - 826829

E: gaetene@scarlet.be

Delahaye Leen
Stationsstraat 24
3070 Kortenberg

M: 0498 - 722957

E: leen@groepspraktijk-facet.be

Deystere BVBA
Dorpsstraat 184
3078 Meerbeek

T: 02 - 7594895
F: 02 - 7594895

E: swinnen.maria@skynet.be

Eeraerts Nadine
Nieuwstraat 84
3150 Wespelaar

T: 016 - 604541

E: nadine@coachforaction.be

Franssen M
Wilselsesteenweg 104
3020 Herent

T: 016 - 228012

E: marcel.franssen@pandora.be

Gielis G
Dubbeekstraat 41
3200 Aarschot

T: 016 - 563983

E: guy.gielis@skynet.be

Goossens Ilse
Donkerstraat 50
3071 Erps-Kwerps

M: 0496 - 386204

E: ilse.goossens@gmail.com

Janssens K
Ennepetalplein 18
1800 Vilvoorde

M: 0486 - 232963

E: kris@heling.be

Le Polain de Waroux A-Ch
Marmotlaan 101
1970 Wezembeek-Oppem

T: 02 - 7670878
M: 0494 - 415009

E: alp959@hotmail.com

LISN BVBA
Leuvenselaan 172
3300 Tienen

M: 0471 - 647737

E: info@lisn.be

Maes S
Wespelaarsebaan 17
3190 Boortmeerbeek

M: 0486 - 264115

E: sophie.maes@pandora.be

Martens Johanna
Speelbergstraat 40
3051 Sint-Joris-Weert

T: 016 - 470220

E: johanna.martens19@gmail.com

Mattheus R
Hannuitsesteenweg 216
3400 Landen

T: 011 - 832658

E: renaat.mattheus@skynet.be

Matthys Kristel
Wijngaard 5
3110 Rotselaar

M: 0486 - 792992

E: kristel.matthys@skynet.be

Norre Jan
Tiensevest 146
3000 Leuven

T: 016 - 290085
F: 016 - 207017

E: jan.norre@skynet.be

Paisse Simone
Sint-Annastraat 1
1602 Vlezenbeek

M: 0477 - 218508

E: simone.paisse_psy@coditel.net

Psychologen Associatie
Verbeytstraat 63
1853 Strombeek-Bever

M: 0496 - 205291

E: info@psychologenassociatie.be

Psyman BVBA
Bakestraat 160
3140 Keerbergen

M: 0477 - 285071

E: ketels.dauwe@skynet.be

Quintens Els
Eegstraat 13
3012 Wilsele

M: 0486 - 925618

E: els.quintens@telenet.be

Scheers M
Topmolen 82
1840 Londerzeel

M: 0477 - 783461

E: miascheers@pandora.be

Schobre P
Winterstraat 58
3201 Langdorp

M: 0486 - 030106

E: paul.schobre@pandora.be

Sephira
Brusselsesteenweg 105
1980 Zemst

M: 0473 - 934144

E: sephira@skynet.be

Servranckx Sigrid
Mechelsesteenweg 494
3020 Herent

M: 0486 - 911051

E: sigrid_servranckx@yahoo.com

Swyngedouw T
Meugenslaan 13
3010 Kessel-Lo

M: 0484 - 237342

E: tine.swyngedouw@myonline.be

Van Belle Marleen
Hoveniersdreef 46
3001 Heverlee

T: 016 - 234118
M: 0473 - 297510

E: marleen.vanbelle@chello.be

Van De Velde Ann
Kleine Rotstraat 10
3210 Lubbeek

T: 016 - 433640

E: therapie_avdv@telenet.be

Van Nimmen Danielle
Streeklaan 1
3060 Bertem

T: 016 - 480918
F: 016 - 480918

E: danielle_vannimmen1@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?